kara interaktif web tasarımı
Konya web tasarım

Konya web tasarımı nedir


Web tasarımı firmaların, kuruluşların veya kişilerin kendilerine ait internetteki alanıdır. Şahıslar bir web sitesi açarak dijital dünyada kendilerine bir kapı aralamış olurlar. konya web tasarım

Neden bir web sitesi yaptırmalıyım


Diyelimki bir müşteri verdiğiniz hizmetten veya sattığınız bir üründen yaralanmak istiyor ve internet üzerinden bir fiyat araştırması yapmak için anahtar kelime olarak ürün / hizmet adını aratıyor bu şekilde arama motorlarına kayıt yapılmış web siteniz ile müşteri tarafınıza ulaşmış oluyor.

Sadece web sitesi yeterli olurmu ? Seo hizmeti almalımıyım ?


Bu soruya iki şekilde cevap verelim. Bir web siteniz var ve sadece ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yayınlıyorsunuz ve müşterilerinize sayfa linki atarak ürün hizmet tanıtımını yapıyorsunuz bu durumda sadece web sitesi yeterli olacaktır. Fakat yeni müşterileriniz ile tanışmak onların sizi bulmasını sağlamak istiyor iseniz seo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Seo (arama motoru optimizasyonu) Nedir ?


Arama motoru optimizasyonu bilinen adıyla seo web sitelerin organik şekilde yani kullanıcıların sizi belirlenen anahtar kelimeler kullanarak bulmasıdır.
ör:
Çelik kasa satışı yaptığınız bir işletmeniz var. Bir kullanıcı google arama motoruna konya çelik kasa satışı yazarak aratıyor google'da ilk çıkan web siteleri organik aramadan oluşan seo'ya uygun içerikler ile beslenmiş web siteleridir. Sizlerde seo hizmeti alarak organik aramada ilk sayfalarda yerinizi alın

Web site tasarım paketlerimizi görmek için tıklayınız